قوانین و مقررات

قوانین قابانا

حفاظت از اطلاعات و حریم شخصی شما

ما در مجموعه قــابــانــا همه تلاش خود را در جهت حفظ و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران این سایت خواهیم نمود و برای رسیدن به این هدف از الگوریتم ها و روش های پیشرفته برای هرچه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از این وب سایت به کار بستیم .

شرایط عضویت کاربران

به منظور ثبت نام در وب سایت قابانا داشتن سن قانونی لازم است .

همچنین رعایت همه جانبه شیونات اخلاقی در هنگام ثبت نام (انتخاب نام کاربری و ...) بر عهده مشتری عزیز ماست .

تعهدات قــابــانا

ما متعهد هستیم از اطلاعات شخصی خریدار (از قبیل عکس بارگذاری شده و ...) در حد اختیار و توان مراقبت کرده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نماییم و به هیچ شخصی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارائه نکنیم.

ما موظف هستیم اطلاعات دقیق کالا را در اختیار خریدار محترم قرار دهیم .

ما موظف هستیم کالای سالم و بی نقص را مطابق با آنچه معرفی شده برای خریدار ارسال کنیم. در صورت ارسال کالا با استفاده از شبکه پستی کشور، مسئولیتی در قبال آسیب دیدن محصول به دلیل جا به جایی نادرست توسط شرکت پست به عهده ما نمی باشد.

قــابــانــا تمام تلاش خود را در تصویربرداری از جزییات و رنگ نمونه های قاب و پاسپارتو دقیقا مطابق با نمونه واقعی کرده است . با این حال در پروسه عکس برداری ممکن است رنگ ها و جزییات کمی با نمونه اصلی متفاوت باشد  . این تفاوت رنگ ممکن است ناشی از کالیبره نبودن و یا تفاوت کیفیت صفحه نمایش شما نیز باشد . لذا اگر این تفاوت رنگ جزیی برای شما مهم است، حتما قبل از سفارش، برای مشاوره با ما تماس بگیرید .

قابانا موظف است پس از تائید سفارش ، در زمان مقرر ، کالای خریداری شده را آماده و برای خریدار ارسال کند . در صورت ارسال سفارش توسط پست ، هرگونه اختلال و تاخیر بعد از تحویل جنس به پست ، در طی عملیات پستی به عهده شرکت پست است.

قــابــانــا می تواند بنا به تشخیص و با دلایل خاص خود ، سفارش را لغو کند و از ارسال سفارش خودداری نماید . بدیهیست در این صورت وجه واریزی به مشتری عودت داده خواهد شد .

تعهدات کاربران و خریداران

خریدار موظف است اطلاعات دقیق و کامل خود را برای دریافت سفارش از طریق پست یا پیک در اختیار فروشنده قرار دهد.

لازم است خریدار قبل از ثبت سفارش و خرید ، اطلاعات لازم در مورد کالا را از طریق سایت قــابــانــا کسب کند و سپس سفارش خود را ثبت نماید .

اگر خریدار پس از ثبت سفارش ، مایل به لغو یا اصلاح آن بود ، باید هر چه سریع تر با پشتیبانی وب سایت قــابــانــا تماس گرفته و درخواست لغو یا اصلاح سفارش را اعلام کند. در صورتی که سفارش وی به مرحله ساخت یا ارسال رسیده باشد ، لغو یا اصلاح سفارش امکان پذیر نمی باشد.

خریدار موظف است هنگام دریافت کالا از مامور پست کاملاً آن را بررسی و در صورت مشاهده آثار شکستگی و آسیب دیدگی از قبول آن خودداری کند .

در صورتی که بسته بندی سفارش در هنگام تحویل کاملا سالم بود ، خریدار باید محتویات سفارش را بررسی نماید و در صورت مشاهده آثار  آسیب دیدگی برای استفاده از خدمات ضمانت برگشت وجه، حد اکثر تا 24 ساعت موضوع را به پشتیبانی وب‏‌ سایت قــابــانــا اطلاع دهد.

هزینه ارسال مجدد در صورت نبودن خریدار در محل اعلامی به قابانا بر عهده مشتری عزیز است .

پیک متعهد به تحویل سفارش "صرفا" در محل درب ورودی اولیه ساختمان به مشتری می باشد .

در صورتی که خریدار از قبول کالای ارسال شده توسط شرکت (به وسیله پست یا پیک شرکت) خودداری کند و در صورت مرجوع شدن مرسوله ، به واحد پستی جهت دریافت کالا مراجعه نکند، موظف به پرداخت هزینه ارسال مجدد بوده و مدیریت وب‏‌ سایت قــابــانــا مسئولیتی در قبال عدم رسیدن محصول به دست خریدار ندارد.

کاربران موظفند تا در پیام های ارسالی خود به دیگر کاربران ، قوانین و شئونات اجتماعی ، مذهبی ، سیاسی و فرهنگی ایرا را رعایت کنند.

کاربران  به مدیریت وب‏‌ سایت قــابــانــا اطمینان می دهند که از این وب سایت برای رسیدن به مقاصدی که بر خلاف شرایط استفاده از وب سایت قــابــانــا می باشد استفاده نخواهند کرد و به گونه ای که باعث آسیب دیدن، از کار انداختن یا معیوب ساختن وب سایت شود استفاده نخواهند کرد. همچنین کاربران مجاز به تلاش برای دسترسی به اطلاعات یا محتویاتی که عمداً در دسترس قرار نگرفته یا از طریق صفحات سایت ارائه نشده اند، نیستند.

حقوق و مالکیت سایت

دامنه «ghabana.com» ، نام «قــابــانــا» ، لوگو و لوگو تایپ و سایر علائم تجاری ثبت شده ، محصولات و خدمات درج شده در سایت ، متعلق به مالک وب سایت قــابــانــا بوده و بدون کسب اجازه کتبی ، هر گونه کپی برداری و استفاده از موارد فوق ممنوع خواهد بود.

قیمت گذاری ، خدمات و تعرفه ها

استفاده از کلیه خدمات و قابسازی آنلاین قــابــانــا کاملا رایگان است. شما می توانید هر تعداد تصویر را در قابسازی آنلاین بارگذاری نمایید و بارها و بارها قاب یا پاسپارتو های گوناگون را در کنار تصویر مشاهده کنید و تصویر نمونه مجازی ساخته شده را در سیستم خود ذخیره کنید. تنها در صورتی که محصولی را خریداری نمایید، وجه آن مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده دریافت خواهد شد. قیمت‏‌های ارائه شده برای کالاها، قیمت هایی با نهایت دقت و انصاف است.

خریداران می‌توانند با استفاده از کلیه کارت‌های عضو شتاب نسبت به خرید اقدام نمایند.

هزینه ارسال قابها و خدمات برای کلیه سفارشات بر عهده مشتری عزیز میباشد .

در صورتی که خریداران مایل به پرداخت هزینه حمل نباشند، امکان دریافت سفارش توسط خریدار فقط در دفتر با هماهنگی قبلی فراهم است.

امکان مشاهده نمونه های قاب و پاسپارتو از نزدیک، در محل دفتر با هماهنگی قبلی وجود دارد.

ارسال سفارش به شهرهایی غیر از تهران توسط پست یا باربری انجام می پذیرد و هزینه آن با توجه به وزن سفارش و فاصله مقصد متفاوت است. این سفارشات قبل از ارسال به طور کامل تصفیه می گردند و هزینه پست یا باربری توسط خریدار در هنگام دریافت سفارش، به مامور پست یا راننده پرداخت می شود.

کارشناسان وب‏‌ سایت قــابــانــا تمام تلاش خود را در نحوه بسته بندی و استفاده از پوشش های محافظ خواهند نمود. با این حال به علت شکننده بودن ماهیت سفارش ، اگر در حین جابجایی و ارسال توسط پست یا باربری ، آسیبی به سفارش وارد شود ، مسئولیت آن با پست یا باربری است و مدیریت وب‏‌ سایت قــابــانــا هیچ گونه مسئولیتی نمی پذیرد . پیشنهاد کارشناسان وب سایت قابانا برای سالم ماندن سفارشاتی که توسط پست حمل می شود این است که در صورت امکان ابعاد قاب کمتر از 40 در40 سانتی متر باشد و در صورتی که از این ابعاد بزرگتر است، شیشه قاب، از سفارش حذف شود و شیشه آن در شهر محل سکونت خریدار از شیشه فروشی ها تهیه شود .

هزینه استفاده از سرویس تحویل فوری برای افرادی که مایل به دریافت سفارش خود سریع تر از زمان معمول دریافت سفارش هستند 30% هزینه کل سفارش است و نیاز به هماهنگی با مجموعه قابانا میباشد .

چنانچه مبلغی از حساب خریدار کسر گردیده، ولی به حساب سایت واریز نشده باشد سفارش نهایی نمی شود. لذا خریدار باید طی تماس تلفنی این موضوع را به کارشناسان وب سایت قــابــانــا اطلاع دهد. اگر مشکل حل نشد، خریدار باید 48 ساعت صبر نموده و اگر طی این مدت وجه واریزی از سوی بانک مسترد نگردید، آنگاه با پشتیبانی بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس گرفته و نسبت به رفع مغایرت اقدام نماید. در تمام این مراحل کارشناسان وب سایت قــابــانــا در کنار شما هستند.

مبنای تحویل قابها به صورت حضوری میباشد و در صورتی که مشتری نسبت به ارسال توسط اسنپ یا دیگر وسایط نقلیه اقدام نماید مسیولیت آسیب دیدن یا زخمی شدن قابها بر عهده مجموعه قابانا نمیباشد .

موفق و کامیاب باشید...

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید